П`ятниця, 14.06.2024, 13:06
Вітаю Вас Гість | RSS
 
 
 

 

 

 Випускова циклова комісія

 «Автомобілі та автомобільне господарство»

         
      Випускова циклова комісія «Автомобілі та автомобільне господарство», (ААГ) є окремою структурою відділення. Заснована у 2005 році, об’єднує  викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання з напрямку  6.070106  «Автомобільний транспорт», за спеціальностю спеціальність 5.07010602 «Технічне обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», галузь знань – 0701 «Транспорт і транспортна інфраструктура». На цикловій комісії  працюють 4 викладачі спеціальних дисциплін, 1 завідуючий лабораторіями та 1 майстер виробничого навчання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                
 
Навчальний процес здійснюють викладачі (з права наліво Єрохін В.М., Маліков С.О., Хворост О.Г., Маліков О.Л., зав.лаборат. Панов М.І.) Навчання  проходять у шістьох спеціалізованих кабінетах та трьох лабораторіях циклової комісії. З окремих дисциплін  використовуються також спеціалізовані кабінети та  лабораторії інших циклових та предметних комісій:

 

- «Технології та технологічне обладнання аеропортів»;
- «Фундаментальних дисциплін»;
- «Електросвітлотехнічного забезпечення польотів»;
- «Програмування та обчислювальної техніки»;
- «Авіації та космонавтики»;
- «Соціально-гуманітарних дисциплін».

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

                                           
 
Навчальну та виробничу практику студенти проходять в навчальних майстернях та  авто гаражі  навчального аеропорту  і авто підприємствах.  Для отримання якіних теоретичних  знань  і практичних навичок створена відповідна навчально-матеріальна база: 
- кабінети, лабораторії, майстерні;
- навчальний полігон, ангари та стоянки автомобілів і спецмашин;
- комп’ютеризований автотренажер.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
Студенти, які потребують місця проживання, забезпечуються місцями в облаштованому гуртожитку. Вони мають можливість користуватися спортивно-оздоровчою базою коледжу, амбулаторією, спортивними залами та бібліотеками. Їм надається можливість відвідувати гуртки технічної та художньої творчості на циклових комісіях, в клубі коледжу та в будинках культури міста, з якими співпрацює коледж. Студенти-автомобілісти активно займаються в аероклубі,  парашутній та авіамодельній секціях; приймають участь у  святкових заходах, святам а також дням студента, авіації.  
 
кеоенолнл
 
 
 
 
 
 
 
 
                            
 Випускники циклової комісії  автомобілбних спеціальностей  працевлаштовуються:
- в автотранспортних підприємствах;
- на станціях технічного обслуговування;
- в транспортних підрозділах підприємств;
- в державних структурах (МВС, МНС, МО).

 
         Мають можливість продовжити  навчання в вищих навчальних закладах 3-4 рівня акредитації:
- Київському національному транспортному  університеті;
- Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті та  в інших,  з якими коледж має Договори про співпрацю.

 
Склад циклової комісії
 
Викладацький склад

 

         Єрохін Віктор Миколайович. Освіта повна вища. Закінчив Харківський автомобільно-дорожній інститут, спеціальність за дипломом «Автомобілі та автомобільне господарство», інженер-механік. Працював механіком на автопідприємствах, викладачем спеціальних дисциплін в Професійно технічних училещах. З 2000 року працює викладачем спеціальних дисциплін у Слов’янському коледжі Національного авіаційного університету. Стаж роботи у коледжі 11 років. Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст першої категорії».

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Завідувач лабораторіями
 
        Панов Микола Іванович. Освіта повна вища. Закінчив Український заочний політехнічний інститут, спеціальність за дипломом «Машини та апарати хімічних виробництв», інженер-механік. Працював інженером-конструктором, водієм автомобілів та автобусів. З 2004 року працює завідувачем лабораторією та майстром виробничого навчання водінню на комп’ютеризованому автотренажері циклової комісії  «Автомобілі та автомобільне господарство» Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету.  Стаж роботи у коледжі 8 років. Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст другої категорії».
 
 

 

Форма входу
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0