П`ятниця, 14.06.2024, 13:10
Вітаю Вас Гість | RSS
Випускова циклова комісія «Технічне обслуговування, ремонт  автотехніки 
і засобів механізації та автоматизації  аеропортів»
 
        Заснована у 1976 році, об’єднує  викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання у напрямках за спеціальностями підготовки на денній та заочній формі навчання. Галузь знань – 0701 «Транспорт і транспортна інфраструктура»:
- напрям підготовки: 6.070103 «Обслуговування повітряних суден», 
- спеціальність 5.07010302 «Технічне обслуговування засобів механізації та автоматизації в аеропортах».
На цикловій комісії «Технологій та технологічного обладнання аеропортів» працюють 4 викладачі вищої кваліфікаційної категорії, два з яких мають педагогічне звання «Старший викладач», один «Викладач - методист» та два спеціаліста -  завідуючий лабораторією, майстер виробничого навчання.
 Навчальний процес проходить у спеціалізованих кабінетах техніки аеропортів, теорії та конструкції двигунів і базового шасі, паливо – мастильних матеріалів та аудиторіях – лабораторіях. Використовуються також комп’ютерна техніка та інша технологічна техніка аєропортів,  навчальне телебачення,  значна кількість наочних посібників, стендів, плакатів, схем, та діючі спец машини  у навчальному аеропорту.  
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
Також використовуються спеціалізовані кабінети та  лабораторії інших циклових та предметних комісій:
- «Автомобільний транспорт»;
- «Фундаментальних дисциплін»;
- «Електросвітлотехнічного забезпечення польотів»;
- «Програмування та обчислювальної техніки»;
- «Авіації та космонавтики»;
- «Соціально-гуманітарних дисциплін».
Практичну підготовку та виробничу практику студенти проходять в навчальних майстернях та навчальному аеропорту коледжу. Для отримання міцних знань створена відповідна навчально-матеріальна база: 
- кабінети, лабораторії, майстерні;
- навчальний полігон, ангари та стоянки автомобілів і спецмашин.
Всі бажаючі студенти забезпечуються місцями в облаштованому гуртожитку. Вони мають можливість користуватися спортивно - оздоровчою базою коледжу, амбулаторією, спортивними залами та бібліотеками, відвідувати гуртки технічної та художньої творчості в клубі коледжу, та в будинках культури міста, з якими співпрацює коледж. 
Випускники спеціальності по закінченні коледжу мають можливість працевлаштуватися:
- в авіатранспортних підприємствах та авіакомпаніях;
- в державних структурах (МВС, ДАІ, митницях); 
- на машинобудівних підприємствах і в транспортних цехах.
Продовжити навчання в вищих навчальних закладах 3-4 рівня акредитації:
- Київському національному авіаційному університеті;
- Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті та інших з якими коледж має Договори про співпрацю.
 
 
 
Завідувач відділенням
Соболєв Валерій Вікторович.
 Освіта повна вища. У 1979 році закінчив Слов’янський авіаційно-технічний коледж, спеціальність за дипломом «Технічне обслуговування засобів механізації та автоматизації в аеропортах», технік-механік. Потім закінчив Київський інститут інженерів цивільної авіації, інженер-механік.  З 1993 року працює в Слов'янському коледжі Національного авіаційного університету на посаді викладача спеціальних дисциплін. З 1997 року на посаді головою випускової циклової комісії «Технологій та технологічного обладнання аеропортів». Педагогічний стаж роботи 19 років. Має кваліфікаційну категорію «Старший викладач».

 
 
 
 
 
 
Голова циклової комісії
Соболєва Галина Миколаївна.
 Освіта повна вища, закінчила Київський інститут інженерів цивільної авіації,  інженер-механік. Працювала на авіапідприємстві. З 1997 року працює викладачем спеціальних дисциплін у Слов’янському коледжі Національного авіаційного університету. Педагогічний стаж роботи 18 років. Стаж роботи у коледжі 19 років. Має кваліфікаційну категорію «Викладач вищої  категорії».
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Викладацький склад
 
 
 
Єрохін Віктор Миколайович.
Освіта повна вища. Закінчив Харківський автомобільно-дорожній інститут, спеціальність за дипломом «Автомобілі та автомобільне господарство», інженер-механік. Працював механіком на автопідприємствах, викладачем спеціальних дисциплін в Професійно технічних училещах. З 2000 року працює викладачем спеціальних дисциплін у Слов’янському коледжі Національного авіаційного університету. Стаж роботи у коледжі 11 років. Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст першої категорії».
 
 
 
 
 
                
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Завідувачі лабораторії
Заіченко Віктор Миколайович. 
Освіта середньо – спеціальна. У 1981 році закінчив Слов’янське авіаційне технічне училище Цивільної авіації, спеціальність за дипломом «Технічне обслуговування засобів механізації та автоматизації в аеропортах», технік - механік. Працює з 1981 року завідувачем лабораторією Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету. Педагогічний стаж роботи 31 рік. Стаж роботи у коледжі 32 роки. Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст».  
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Панов Микола Іванович.
Освіта повна вища. Закінчив Український заочний політехнічний інститут, спеціальність за дипломом «Машини та апарати хімічних виробництв», інженер-механік. Працював інженером-конструктором, водієм автомобілів та автобусів. З 2004 року працює завідувачем лабораторією та майстром виробничого навчання водінню на комп’ютеризованому автотренажері циклової комісії «Автомобілі та автомобільне господарство» Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету. Стаж роботи у коледжі 8 років. Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст другої категорії».
Форма входу
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0