Вівторок, 23.04.2024, 13:51
Вітаю Вас Гість | RSS



  Випускова циклова комісія «Електросвітло-технічного забезпечення польотів»


Заснована у 1966 році, об’єднує  викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання у галузі знань – 0507 «Електротехніка та електромеханіка» і напрямку 6.050701 «Електротехніка та електротехнології». Здійснює підготовку молодших спеціалістів з 1966 року за спеціальністю 5.05070108  «Монтаж і обслуговування електрообладнання аеропортів» за денною та заочною формами навчання. (ЕСТЗП) На цикловій комісії працюють 4 викладачів спеціальних дисциплін, 1 завідуючий лабораторіями та 1 майстер виробничого навчання. Навчальний процес проходить у  спеціалізованих кабінетах та лабораторіях. 

 









                            Викладач Гризодуб П. В. проводить практичні заняття в лабораторії електропостачання аеропортів



Також використовуються спеціалізовані кабінети та  лабораторії інших циклових та предметних комісій:
- «Технології та технологічне обладнання аеропортів»;
- «Фундаментальних дисциплін»;
- «Програмування та обчислювальної техніки»;
- «Авіації та космонавтики»;
- «Соціально-гуманітарних дисциплін».
















Практичну підготовку та виробничу практику студенти проходять в навчальних майстернях та навчальному аеропорту коледжу. Для отримання високих теоретичних знань і практичних навичок створена відповідна навчально-матеріальна база: 
- кабінети, лабораторії, майстерні.
















Всі бажаючі студенти забезпечуються місцями в облаштованому гуртожитку. Вони мають можливість користуватися спортивно-оздоровчою базою коледжу, амбулаторією, спортивними залами та бібліотеками, відвідувати гуртки технічної та художньої творчості в клубі коледжу, та в будинках культури міста, з якими співпрацює коледж. Студенти, майбутні електрики  беруть активну участь у виховних та святкових заходах, присвячених дням студента, авіації, новорічним та  травневим святам та в інших.
Випускники електротехнічної спеціальності по закінченні коледжу мають можливість працевлаштуватися:
- в авіаційних підприємствах – в службі електросвітло-технічного забезпечення польотів;
- в електротехнічних підрозділах промислових і транспортних підприємств.

Випускники електротехнічної спеціальності мають можливість  продовжити навчання в вищих навчальних закладах 3-4 рівня акредитації:
- Київському національному авіаційному університеті;
- Харківському університеті повітряних сил імені Івана Кожедуба та інших ВНЗ ІІІ – ІV рівня акредитації, з якими коледж має договори про співпрацю.

Голова циклової комісії


Гризодуб Валерій Іванович. 
Освіта повна вища.  Закінчив в 1969 році Слов'янське авіаційне технічне училище цивільної авіації , спеціальність за дипломом: «Експлуатація електросвітло-технічного обладнання аеропортів», в 1984 році Український заочний політехнічний інститут за спеціальністю «Електропостачання промислових підприємств, міст, та сільського господарства». Працював в електротехнічному відділі Московського інституту Аеропроект. З 1971 року - завідуючий лабораторією Слов'янського авіа технічного  училища цивільної авіації. В Слов'янському коледжі Національного авіаційного університету працює викладачем спеціальних дисциплін з 1971 року. Педагогічний стаж роботи 41 рік. Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії» та звання старший викладач.








Викладацький склад


Жуков Володимир Володимирович. 
Освіта повна вища. Закінчив Український заочний політехнічний інститут, спеціальність за дипломом: «Електропривод  і  автоматизація  промислового  устаткування». З 1967 ріку  працює  у Слов’янському коледжі Національного авіаційного університету, займав посаду завідуючого відділенням та викладача спеціальних дисциплін.  Стаж роботи у коледжі 45 років. Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії». Викладач  є автором базових підручників з спеціальності та  співавтором - розробником Галузевого  стандарту  вищої  освіти  України  з  спеціальності  5.05070108 «Монтаж і  обслуговування  електрообладнання  аеропортів. Викладач  відзначається  творчим  характером, систематично  передає свій  педагогічний  досвід  роботи  та  практичної  діяльності педагогічним працівникам та інженерно – технічному  складу коледжу. Його професійні знання та досвід широко використовується інженерно – технічним  складом служб електросвітлозбезпечення аеропортів України.







Гризодуб Павло Валерійович. 
Освіта повна вища. Закінчив  Національний авіаційний університет, спеціальність за дипломом: "Електротехнічні системи електроспоживання”. З 2006 року працює викладачем спеціальних дисциплін у Слов’янському коледжі Національного авіаційного університету. Стаж роботи у коледжі 6 років. Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст другої кваліфікаційної  категорії».  Гризодуб П.В. відзначається творчим характером. Систематично вивчає передовий досвід викладачів коледжу, інших ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації і ефективно використовує його у педагогічній діяльності. Значну  увагу в своїй педагогічній роботі надає сучасним ефективним формам проведення навчальних занять.








Андрєєва Олександра Федорівна. 
Освіта повна вища. Закінчила Краматорський індустріальний інститут , спеціальність за дипломом: «Електропривод  та  автоматизація  промислових установок». З 1977 року працює викладачем спеціальних дисциплін у Слов’янському коледжі Національного авіаційного університету. Стаж роботи у коледжі 35 років. Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії».  Андрєєва О.Ф. досконало володіє сучасними ефективними формами та методами навчання, впроваджує та розвиває інноваційні форми й методи організації навчального процесу, що впливає на ефективність навчання студентів, розвитку їх творчих здібностей та забезпечення високої результативності праці викладача.








Завідувач лабораторією


Юлдашев Азат Матьякупович. 
Освіта повна вища. Закінчив  Слов’янський державний педагогічний інститут, спеціальність за дипломом: "Загальнотехнічні дисципліни та праця”. З 1973 року працює завідувачем лабораторією  циклової комісії «Електросвітло-технічного забезпечення польотів». Стаж роботи у коледжі 40 років. Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст першої кваліфікаційної категорії». В педагогічній роботі значну увагу приділяє сучасним ефективним формам проведення практичних занять з використанням активних методів навчання. Має творчий характер і значний досвід роботи. Втілює в навчальний процес нове обладнання та підтримує в робочому стані все обладнання на цикловій комісії «Електросвітло-технічне забезпечення польотів». За  період роботи ним були створені діючі електрифіковані стенди «Схема автоматичного повторного вмикання лінії», «Автоматичне вмикання резерву на секційному вимикачі», «Магнітні пускачі та теплові реле», «Електропостачання аеропортів», які ставали призерами виставок технічної творчості викладачів та студентів коледжу

Форма входу
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0